Contactpersonen

Kristien Duhamel : Directeur

Kristien Duhamel

Directeur

directie.onzejeugd@sint-michiel.be

Stijn Vansteenkiste : Technisch Adviseur Coördinator

Stijn Vansteenkiste

Technisch Adviseur Coördinator

stijn.vansteenkiste@sint-michiel.be

Pierre Moerman : Technisch Adviseur Hout-Bouw-Schilderwerk en decoratie

Pierre Moerman

Technisch Adviseur Hout-Bouw-Schilderwerk en decoratie

pierre.moerman@sint-michiel.be

Wendy Croubels : Onthaalmedewerker - Busverantwoordelijke

Wendy Croubels

Onthaalmedewerker - Busverantwoordelijke

wendy.croubels@sint-michiel.be

Tine Denys : Orthopedagoog

Tine Denys

Orthopedagoog

tine.denys@sint-michiel.be

Veerle Coppens : leerlingbegeleiding

Veerle Coppens

leerlingbegeleiding

veerle.coppens@sint-michiel.be

Björn Coysman : Leerlingbegeleider

Björn Coysman

Leerlingbegeleider

bjorn.coysman@sint-michiel.be

Luna Desimpelaere : Leerlingbegeleider

Luna Desimpelaere

Leerlingbegeleider

luna.desimpelaere@sint-michiel.be

Detlef Peel : Opvoeder

Detlef Peel

Opvoeder

detlef.peel@sint-michiel.be

Piet Roelens : Leerlingbegeleiding

Piet Roelens

Leerlingbegeleiding

piet.roelens@sint-michiel.be

Lies Vandamme : Opvoeder - leerlingbegeleiding

Lies Vandamme

Opvoeder - leerlingbegeleiding

lies.vandamme@sint-michiel.be

Valentine Vanhee : Medische staf + Leerlingbegeleiding

Valentine Vanhee

Medische staf + Leerlingbegeleiding

valentine.vanhee[at]sint-michiel.be

Liesbet Vergote : Leerlingbegeleiding

Liesbet Vergote

Leerlingbegeleiding

liesbet.vergote@sint-michiel.be