Info-moment nieuwe leerlingen schooljaar 2018-2019

Het info-moment voor leerlingen die volgend jaar willen starten binnen Onze Jeugd, gaat door op woensdag 20 maart 2019 van 16.30u tot 18.00u.

Tijdens dit info-moment wordt er uitleg gegeven over de visie van onze school, de algemene werking en de verschillende richtingen die worden aangeboden. Er wordt afgesloten met een rondleiding op school waarbij de verschillende praktijklokalen worden bezocht.

Voor dit info-moment zullen jullie persoonlijk worden uitgenodigd per brief. Gelieve jullie aanwezigheid daarna te bevestigen.

De inschrijvingsdag gaat door op dinsdag 23 april 2019, te starten vanaf 8u in Onze Jeugd.  Iedereen wordt voor de paasvakantie opgebeld met meer informatie rond het aantal leerlingen dat zich heeft aangemeld. Voor de inschrijving is het belangrijk om de identiteitskaart van zoon/dochter mee te brengen.

0 Points

Vorig Artikel